Tijdens een barbecue avond van de maandagochtendploeg waren ook Nico Mol, één van de broers van de voormalig Gebroeders Mol, en zijn zoon Rolf aanwezig. Rolf had voor alle mannen van de maandagmorgenploeg een doorwerkjas meegenomen. De mannen kunnen nu ‘doorwerken’, ook op andere dagen van de week, iets wat ze overigens al lang en vol overgave doen.

Op de mooie blauwe jassen staan onder het logo van MALANICO de initialen van de drager, dit om verwarring te voorkomen. De kans op verwisselen is hiermee bijna voor 100% gedekt. Beide heren D.M. moeten vanaf nu goed opletten…..

MALANICO is de sponsor van de jassen, één van de bedrijven van de derde generatie Mol dat in handen is van de broers Rolf en Arjan. De familie sponsort onze vereniging al jarenlang, onder meer een aantal jaar als tenuesponsor van het eerste en tweede herenteam. Op dit moment vormen zij samen met 15 andere bedrijven de Hoofdsponsorgroep.

Joop Bekedam is namens de sponsorcommissie aanwezig bij de ontvangst van de jassen.